Vizyonumuz

   Şirketimizin vizyonu konusunda iş arkadaşlarımızla ortak bir noktaya varmakta oldukça zorlandık. Bunun sebebi her iş arkadaşımızın birbirinden güzel, birbirinden yenilikçi ve birbirinden kaliteli vizyonları olduğunu gördük. Öncelikle hepimizin ortak vizyonundan bahsetmek istiyoruz. 
  Loglama sistemleri yazılımında kaliteli bir şirket olmak ve dünyaya açılmak istiyoruz. Peki bunu nasıl yapacağız? Öncelikle var olan sistemlerimizin eksiklerini bulmaya çalışarak başlayacağız. Hatırlarsanız bir yazılım şirketinin sahibi kendi sitelerini hackleyen bir adamı işe almıştı. Biz de kendi sistemimizdeki sorunları görebilen ve bunları onarabilmemizde bize yardımcı olabilecek iş arkadaşları bulacağız. İleride tamamen özgün ve hiçbir firmanın aklına gelmeyen ürünleri piyasaya sunmak istiyoruz. Bunu başarmak için araştırma ve geliştirme çalışmalarımızın olabildiğince hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacak, ürünlerimizin ve şirketimizin bir adım ileri gitmesi için elimizden geldiğince yatırım yapacağız.
  Şirketimizdeki iş arkadaşlarımızın bir yerde takılıp kalma ve sorunlara dışarıdan bakamama ihtimaline karşı başarılı işlere imza atma yetisine sahip olduğunu düşündüğümüz yenilikçi ve ufku geniş üniversite öğrencilerine burs yardımı yaparak eğitimlerine katkıda bulunmayı da planlıyoruz. Gelecekteki iş arkadaşlarımızın kendi alanındaki diğer bireylere göre bir adım önden gitmesini sağlamak için geçmişte yaptığımız hataları ve başarıları onlara öğreteceğiz. Üniversite öğrencilerine uygulamalı eğitimler vererek ve birlikte basit sistemler hazırlayarak gelecekte onları nasıl bir işin beklediğini öğretmek istiyoruz. Gelecekte hem firmamız hem de alanımızda eğitim gören öğrenciler için planlarımızdan en büyüğü bir eğitim merkezi kurmak. Bu eğitim merkezi sayesinde öğrenciler yeterli imkanlara ulaşabilecek ve gerçekleştirmek istediği hayallerin peşinden koşabilecek. Bunun dışında alanında uzman çalışanlarımız tarafından belli aralıklarla seminerler ve uygulama kampları düzenlemek istiyoruz. Böylelikle şirketimizin nereden nereye yükseldiğini ve disiplinli, programlı bir çalışmayla nelerin gerçekleşebileceğini öğrencilerin görmesini istiyoruz.
  Gelecek planlarımızdan bir diğeri ise farklı şirketlerle ortaklaşa çalışıp güçlü bir yazılım markası oluşturmak. Bu marka sayesine yerli bir loglama sistemi yöntemi geliştirmeyi planlıyoruz. Alanında isim yapmış ve başarısını kanıtlamış isimlerle birlikte çalışarak bu sistemlere en iyi şeklini vermek istiyoruz. Ortaya çıkan bu yerli loglama sistemini de dünyaya tanıtmak için varımızı yoğumuzu ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu yerli markamızı dünyaya tanıttıktan sonra ihraç etmek ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak istiyoruz. Daha sonra yurt dışında farklı yazılım şirketleri kurup dünya çapında bir marka olmayı hedefliyoruz.
  Loglama sistemlerini geliştirirken mümkün olan en üst seviyede bir ürün ortaya koyacağımızdan şüpheniz olmasın. Hiçbir şekilde hata barındırmayan ve log kayıtlarının en doğru şekilde kaydedilmesini sağlayan bu sistemlerimiz sayesinde birçok bilişim suçunun da önüne geçilecek. İnternet hizmeti vermek isteyen kurumlar, restaurantlar veya cafeler işletmelerinin internet bağlantısıyla herhangi bir suçun işleneceğinden korkmayacaklar. Müşteriler de istediği gibi internet hizmetinden yararlanabilecek, hotspot sistemlerinin getirdiği farklı avantajlardan yararlanabilecekler.
  Vizyonumuzda yer verdiğimiz konulardan en önemlisi ise iş arkadaşlarımızla aramızdaki aile bağının hiçbir zaman kopmaması. Geçmişte yaşanılanlar gibi gelecekte de farklı ve beklenmedik sorunların karşımıza çıkacağını biliyoruz. Ancak bu sorunları da geçmiştekiler gibi aramızdaki bağların kopmasına engel olmadan çözeceğimizi biliyoruz. Şu an aramızda olmayan ve ileride bize katılacak olan iş arkadaşlarımızla da aynı bağı yakalayabileceğimizden ve sürdürebileceğimizden oldukça eminiz. Eğer bir kişinin ayağı takılır da yere düşerse onu yerden kaldırmak bütün ellerin uzanacağını ve firma olarak tek yürek olduğumuzu tüm rakiplerimize göstermek istiyoruz. Birlikte çalışırsak, birlikte sorunların üstesinden gelirsek ve birlikte adım atarsak bu sektördeki bir numaralı şirket olacağımızdan eminiz.