Misyonumuz

Metkom Elektronik Ve Haberleşme Sistemleri olarak sizlere ArasNet ile daha güvenilir ve daha güçlü bir altyapı sayesinde internete ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Hızlı destek ve çözüm odaklı anlayışımız ile müşteri hizmetlerini genişletmiş aynı zamanda da Türkiye'de yapmış olduğumuz yatırımlar sayesinde sizlerin daha başarılı sonuçlar almanızı sağlamış bulunuyoruz. İnternet sistemleri bilindiği gibi her geçen gün gelişmekte ve sizlere sunulmuş olan altyapıların da güçlü olması gerekmektedir. Firmamız kurulduğu günden itibaren kurumsal ve ön plana çıkararak vizyon, misyon ve temel değerlerini belirlemiş bu hedefte ilerlemeye başlamış bulunmaktadır.

 

Türkiye'nin en bilinen ve tanınan markası olmak aynı zamanda da verilmiş olan hizmetlerde en kaliteli hizmeti sunmak vizyonu ile yola çıkan ekiplerimiz, yıllardır bu konuda sizlere yenilikçi yapısıyla yardımcı olmaktadır. Kurmuş olduğumuz firmamızla birlikte yapmış olduğumuz ar-ge çalışmaları sayesinde her zaman en iyi ve en doğruyu sizlere sunmaya gayret gösteriyoruz. En iyi altyapı ile sizlere hizmet veren firmamız, bugüne kadar onlarca şirkete ve kuruma alanında isim yapmış marka ile birlikte çalışmış ve Arasnet markasını internet servis sağlayıcısı olarak sunmuş bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla sizlere her zaman için en doğru ve en hızlı şekilde hizmetlerimizi sunmaya gayret gösteriyoruz.

 

İnternetin günümüzdeki önemini bilen ekibimiz, gerekli ar-ge çalışmalarını yapmakta ve yenilikçi yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Temel değerlerimizden olan teknolojik gelişmeleri takip etmek ve buna göre yatırımlarımızı yönlendirmek amacıyla sizlere doğru bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Hiçbir zaman sürpriz ile karşılaşmayacak ve sizler de çok daha kaliteli bir şekilde istediğiniz sonuçları ulaşabileceksiniz. Toplu konutlarda, restoranlarda, kafelerde, internet sistemleri konusunda sizler de yaşamış olduğunuz tüm sıkıntıları unutarak ekiplerimizden destek alabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yıllardır yapmış olduğumuz özel sistemlerimiz sayesinde sizlere daha iyi ve daha doğru hizmet vermeyi başarmış bulunuyoruz.

 

Belirlemiş olduğumuz vizyon konusunda ve aynı zamanda da edinmiş olduğumuz misyon konusunda sizlere kaliteli bir hizmet vermekten onur duyarız. Yapmış olduğunuz tüm yatırımlarda Arasnet markasının daha iyiye gitmesi ve sadece Türkiye'de değil dünya çapında bir marka haline gelebilmesi için bilinçli şekilde yatırımlar yapmaya gayret gösteriyoruz. Ekip elemanlarımız sürekli olarak eğitimlerden geçerek sizlere sunulmuş olan hizmetlerde herhangi bir tıkanıklık olmaması açısından çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız her zaman sizleri düşünmekte ve Arasnet markası ile sizlere kaliteli bir internet çözümü sunmaktadır.

 

Misyon olarak Arasnet markasını daha ileriye taşırken her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve Türkiye'nin gelişimine katkıda bulunmak misyonunu kendine belirlemiş olan firmamız yapmış olduğu atılımlarla da bu misyona uygun şekilde davrandığını göstermiş bulunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servislerimiz işletmemizin yanı sıra aynı zamanda internet servisleri konusunda yapmış olduğumuz yatırımlarda sizlerin daha hızlı ve daha kolay şekilde internet hizmeti almanızı aynı zamanda da altyapı sıkıntısı yaşamadan sürekli bir hizmet sağlayıcısı olarak bizleri tercih etmenizi sağlamış bulunuyoruz. Her geçen gün Arasnet markası ile tanışan ve markamızı daha da iş planı çıkarmanıza yardımcı olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

Hedefimiz doğrultusunda yürümeye devam ederken sizlere dostane yaklaşımımız aynı zamanda da profesyonel çözüm ortaklarımızla yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kalitenin tesadüf olmadığına inanan ve her zaman için kalitenin doğru işlemlerden geçtiğini bilen ekiplerimiz sayesinde sizlere verdiğimiz hizmet ve ailevi yaklaşımımız ile sizlerin memnuniyeti için çalışmayı sürdürüyoruz.