Telekom Altyapısız  İnternet

İnternet bu dönemin olmazsa olmazlarının başında gelmektedir. İnternet günümüzde siyasi, ekonomik, sosyal, kültürel vb. birçok alanda insan hayatına yön vermektedir. Bu yüzden kullanımı da gün geçtikçe artmaktadır. Her yaştan insanın her an yanı başında olan internet, servis sağlayıcıları sayesinde kullanılır. Eğer kişiler sıkıntısız bir internet hizmeti almak istiyorsa doğru bir servis sağlayıcısı ile çalışmak durumundadır. Firmamız Arasnet internet servis sağlayıcı olarak kurumsal bir hizmet anlayışıyla müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşterilerimize,  uydudan internete erişim hizmetiyle telekom altyapısız internet hizmeti sunmaktayız. Siz de  güvenli, kaliteli  ve hızlı internet için bizimle çalışabilirsiniz.

Telekom Altyapısız  İnternet Hizmeti

Bilindiği gibi ülkemizde internet sağlayıcılarının altyapısını Türk Telekom kurmaktadır. Ancak  evde ya da iş yerinde uygun internet altyapısı yoksa  hız sorunlarıyla karşı karşı kalınmaktadır. Ya da kişiler, internet altyapısı yoksa  internet hizmetinden yararlanamamaktadır. Böyle durumların önüne geçmek artık mümkün. Firmamız  Arasnet, bulunduğunuz mekanda Türk  Telekom altyapısı olmadan internet hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu hizmeti uydudan internete erişim hizmeti ile yerine getirmektedir.

 

Arasnet Altyapısından İnternet Erişim Hizmeti

Arasnet Altyapısından  internet erişim hizmeti, kendi istasyonlarımız üzerinden televizyon yayınları için kullanılan çanaklara benzer bir anten yardımıyla internete bağlanma hizmetidir. Özellikle telekom altyapısının olmadığı yerler de kişilere ve firmalara internet hizmeti sunduğu için çok önemlidir. Arasnet internet erişim hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar ise;

  • Bu hizmetten yararlanan internet kullanıcıları sözleşme gibi prosedürlerle boğuşmamaktadır.
  • Bu hizmetin sağlanması için sabit bir telefona ihtiyaç yoktur. Bu durumda  kullanıcıyı ek bir fatura masrafından kurtarmaktadır. Ayrıca ödenecek fatura tutarı daha önceden belirlendiği için ek bir ücretlendirme söz konusu değildir.
  • 100 Megabite kadar hıza sahip olabilen bu internet erişimi; download ve upload işlemlerini hızlı bir şekilde yerine getiriyor.
  • Kullanıcılar bu hizmet sayesinde Adil Kullanım Kotası (AKN) olmadan sınırsız internet kullanabilimektedir.

Yukarıda saydığımız birçok avantaja ve daha fazlasına telekom altyapısız internet sayesinde sahip olabiliyorsunuz. Firmamız Arasnet bulunduğumuz bölgede bu hizmeti eğitimli ve deneyimli personeliyle başarıyla gerçekleştirmektedir.

Telekom Altyapısız İnternet Hizmet Bölgeleri
 

Gelişen teknolojiye bağlı olarak ülkemizde artık birçok bölgede uydudan internet erişim hizmeti sağlanmaktadır. Firmamız, bulunduğumuz bölgede birçok ile telekom alt yapısız internet hizmeti sunmaktadır.

İzmir Telekom Altyapısız İnternet Hizmeti

Firmamız, ülkemizin  ekonomisine yön veren şehirlerinden biri olan İzmir iline kendi altyapısı üzerinden internet erişim hizmeti sunmaktadır. Sabit bir telefon kullanmadan kişilerin ve firmaların işlerini kolaylıkla yapmasını sağlayan telekom alt yapısız internet, İzmir halkına güvenilir, hızlı ve kaliteli bir internet hizmeti sunmaktadır.

Karşıyaka, Çiğli ilçelerinde hizmetimiz vardır.
 

Uşak Telekom Altyapısız İnternet Hizmeti

 

Firmamız Uşak ilinde yaşanabilecek internet erişim sorununun önüne geçmektedir. Bulunduğunuz bölgede internet servis sağlayıcılarına ihtiyaç duymadan telekom altyapısız internetle herhangi bir ek ücret ödemeden, sabit bir hat bağlatmak durumundan kalmadan internet hizmetinden yararlanabileceksiniz.

Kütahya Telekom Altyapısız İnternet Hizmeti

Arasnet internet erişim hizmeti, artık ülkemizde birçok ilin internet problemini çözmüş durumdadır. Bulunulan bölgede uygun internet altyapısı yoksa ya da bölge kapsama alanı dışındaysa firmamız bu sorunu telekom altyapısız internet sayesinde çözmüş bulunmaktadır. Siz de Kütahya ili için bu hizmeti almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Telekom Altyapısız İnternet Hizmetinden Yararlanma

Firmamız Arasnet, gelişen teknolojiyi takip ederek internet hizmetini müşterilerine kalite, güvenli ve hızlı bir şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendisine politika edinmiş firmamız, kullanıcılarına uygun tarifelerden hizmet sunmaktadır. Siz de firmamızın sunmuş olduğu telekom altyapısız internet hizmetinden yararlanmak isterseniz internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz ya da 0850 259 64 35 iletişim numarasından bizi arayarak müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

Firmamız İzmir'de Karşıyaka,Çiğli,Uşak'da,Kütahya'da hizmet vermektedir.