Fiber İnternet Nedir ?

Fiber internet, dünyanın en gelişmiş ve hızlı internet teknolojisidir. Fiber internetin altyapısında, bilgiyi ışık ile aktaran son derece teknolojik optik kablolar kullanılır. Fiber internet sayesinde internete çok hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Örneğin bir film indirmek isterseniz bir dakikadan daha kısa süre içinde indirebilirsiniz. Arasnet kablosuz olarak son teknoloji altyapı ile kullanıcılarımıza rakip firmalardan çok daha hızlı bir internet hizmeti sunmaktayız.

Karşıyaka kablosuz fiber internet hizmetleri

Ülkemizin bir çok bölgesinde yaşayan internet kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden biri internet hızının düşük olmasıdır. Doğru araştırmaları yapmadan seçilen bir internet hizmeti çileye dönüşebilir. Bu çileye engel olacak en önemli nokta hız/performans açısından problem yaşamamak için internet hizmet sağlayıcı firmanın sahip olduğu altyapıdır. Bölgede tanınan ve güvenen bir firma olan Arasnet her konuda olduğu gibi sahip olduğu güçlü altyapı ile  da diğer firmalara fark atmayı başarıyor.

Telekom veya herhangi bir altyapıya ihtiyacınız yok

Arasnet'in size sunacağı avantajlardan veya internet hizmetinden yararlanmak için herhangi bir altyapıya ihtiyacınız yok .Bu noktada diğer firmalar gibi altyapı ve benzeri prosüdürler talep etmiyoruz. Bunun sebebi Arasnet olarak teknolojiyi yakından takip edip tüm sistem yazılım ve donanımlarımızı son teknolojiyle buluşturarak siz kullanıcılarımıza sunmamızdır. Herhangi bir altyapı olmadan internet hizmeti sağlamamızın en büyük nedeni siz kullanıcılarımızı gereksiz aşamalarla meşgul etmemek ve yormamaktır. Tüm dünyada hızla gelişen teknoloji ile birlikte internet de artık çok hızlı gelişen ve hayatımızı kolaylaştıran bir araçtır. Dünyadaki ülkelerin çoğunda internet kolay erişebilir durumda. Fakat ülkemizde internet sağlayıcı firmaların getirdiği ve kullanıcıları evraklara, kurallara, prosüdürlere boğan tarifeleri ve hizmetleri ülkemizde bir çok soruna yol açmaktadır.  Biz de tüm bunlara sonuç olarak kuruluş amaçlarımızı  analiz edip kullanıcılarımızı diğer firmalar gibi yormadan hızlı,  pratik ve kaliteli  bir şekilde hizmet vermeyi ilke edindik.

Neden Arasnet

Karşıyaka'da sahip olduğumuz itibarımız ve referanslarımız başarılarımızın teminatıdır. Bu noktada yeni kullanıcılarımız da gönül rahatlığıyla bizi araştırıp Arasnet ailesine katılabilirler. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ve destek ekibimiz ile  size kablosuz, kaliteli, güvenilir ve hızlı bir internet sağlamak için buradayız. Uygun tarife fiyatlarımız, herhangi bir altyapı talep etmememiz ve dinamik çalışma prensibimiz ile sizi de bu sonsuz internet dünyasına davet ediyoruz. Arasneti seçerek süpriz faturalardan kurtulup hızlı ve güvenli,kablosuz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Siz internet ile meşgulken destek ekibimiz karşılaşabileceğiniz herhangi bir problem veya sorun çıkma ihtimaline karşın  hazırda bekleyip , bir destek talebinize hızlı bir şekilde dönüş yapacak ve sorunu çözecektir. Müşterilerimiz tüm bu kaliteli, kablosuz ve hızlı hizmetin bu kadar uygun fiyatlarla nasıl gerçekleştiğini sorduğunda onlara karşılıklı güvenin ve müşteri memnuniyetinin bizim için ticari amaçlardan daha önemli olduğunu söylüyoruz.

 

Alaybey Mahallesi

Şemikler Mahallesi 

Örnekköy Mahallesi

Tersane Mahallesi

Bostanlı Mahallesi

Karşıyaka 

Tellibahçe Semti

İmbatlı mahallesi

Port sorunu olmadan internet