Bayraklı Kablosuz Fiber İnternet Hizmeti

                Arasnet kuruluş amacı olarak müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş bir firmadır. Bu noktada internet kullanıcılarının istekleri ve şikayetleri üzerine yoğunlaşarak, çözüm odaklı projeler gerçekleştirdik. İnternet kullanıcılarının kablosuz interneti tercih ettiklerini fark ederek kablosuz bir internet hizmeti veriyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte ülkemizde bulunan en hızlı internet fiber internettir. İnternet kullanıcılarının kesintisiz ve hızlı bir internet kullanmak istediklerini biliyoruz. Bu doğrultuda Avrupa standartlarında olan altyapı sistemlerimiz ile fiber internet hizmeti vererek müşterilerimize kesintisiz ve maksimum hızda bir internet hizmeti sunuyoruz. Siz de Bayraklı'da herhangi bir altyapı sistemine, sabit hatta ihtiyaç duymadan, kablosuz , kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir internet hizmeti almak istiyorsanız Arasnet sizin için doğru adres olacaktır.

Altyapı Yok , Sabit Hat Yok

                Bugün internet hizmetinden yararlanmak isteyen bir kişi herhangi bir internet sağlayıcı firma ile irtibat kurduğunda bir çok problemle karşılaşabilir. Diğer internet sağlayıcı firmalar internet kullanıcılarını sabit hat, altyapı , değişken ve sürekli artan tarife fiyatları ile rahatsız etmeyi başarır. Yeteri kadar hızlı olmayan internet hizmetinden yararlanmak için bile sizden sabit hat gibi altyapı gibi birçok talepte bulunurlar. Elbette bu durum internet kullanıcılarının tepkisine yol açar ve halk arasında internet hizmeti almanın bir çok prosedür gerektirdiği gibi bir yanılgıya sürükler. Biz de Bayraklı'daki yaşayan insanların Avrupa'daki insanlar gibi pratik ve yoğun dayatmalar olmadan internet hizmetinden yararlanmasını istiyoruz. Bu noktada kuruluş tarihimizden beri müşterilerimizden altyapı, sabit hat gibi taleplerde bulunmuyoruz. Diğer firmaların aksine Arasnet ailesi olarak internet hizmeti almanın sanıldığı kadar meşakkatli bir iş olmadığını savunuyoruz. Tüm projelerimizi ve faaliyetlerimizi hızlı, kablosuz ve fiber interneti insanlarımıza daha rahat ulaştırmak için yürütüyoruz.

Neden Arasnet

                Müşteri odaklı yapımız sayesinde müşterilerimizle hep iç içe olduk ve sonunda aile olmayı başardık. İnternet hizmeti verirken her zaman kendimizi müşterilerin yerine koyup empati yaparak sorunlarına kendi sorunlarımız gibi yaklaşarak çözüm aşamalarını kolaylıkla atlattık. Bayraklı'da bir çok açıdan rakiplerinin önüne geçmeyi başarmış olan Arasnet, sahip olduğu geniş referans kitlesiyle sektörde öncü firma olmayı başarıyor. Müşterilerimizden aldığımız  geri dönüşlerden en önemlisi altyapı olmadan kablosuz fiber internet hizmeti veriyo olmamızdır. Diğer firmaların istediği ve kullanıcıların gözünde büyüyen prosüdürleri gelişmiş teknolojimiz ve sistemlerimiz ile gereksiz hale getirmeyi başardık.

                İnternet kullanıcıları için sadece altyapı, sabit hat gibi şartları ortadan kaldırmakla yetinmeyip, internet hizmeti verdiğimiz tüm kullanıcıların her zaman yanında olduk. Alanında uzman ekibimiz ile eğitimlerimize devam edip kendimizi geliştirmeye devam ettik. Başarımızın kanıtı olarak en büyük dayanağımız Bayraklı'da kablosuz fiber internet denildiğinde firmamızın başarılarının konuşuluyor olmasıdır. Sizde Bayraklı'da kesintisiz, kablosuz ve ekonomik fiber internetin keyfini yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız size uygun tarifeleri size sunarak en uygun kapmayanlarımız hakkında sizi bilgilendirecektir.

Cengizhan Mahallesi 

Alparslan Mahallesi 

Gümüşpala Mahallesi

Emek Mahallesi

Bayraklı çiçek mahallesi

bayraklı tepekule mahallesi izmir internet altyapısız internet