Altyapı Gerektirmeden İnternet Hizmeti

İnternet günümüz koşullarının olmaz olmazı haline gelmiş bir araçtır. Kişisel gelişim, vakit geçirme, iletişim kurma, eğlence gibi birçok konuda internetten yardım alınmaktadır. İnternetin bu denli ihtiyaç olduğu zaman internetsiz olmak kişiler için oldukça büyük bir kayıp olacaktır. Bazı mahalle, ilçe ve köylerde nüfus yetersizliği veya zemin yetersizliği sebebiyle internet hatları bulunmamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber bu probleme de altyapı gerektirmeyen internet hizmeti çözümü bulunmuştur.

 

Airfiber ile altyapı gerektirmeden internet hizmetinden faydalanılabilir. Altyapısız bölgede mobil veri ile internet ihtiyacı bulunur. Mobil veri ile internet hızlı olmaktadır fakat kısıtlı paket seçeneklerinden dolayı, paketler çabuk bitmekte ve yüksek masraflara sebebiyet vermektedir. Fakat altyapı gerektirmeden kulanılan internet hizmeti ile ayda 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla, internet sahibi olabilirsiniz.

Altyapı Gerektirmeyen Kesintisiz ve Hızlı İnternet

İnternet çeşitli bölgelerde altyapı gerektirmeden kesintisiz ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Altyapısız internete sahip olmak için başvuru sayfamızda, iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bize gönderilen bilgiler dahilinde sizlerle iletişime geçerek tüm detayları aktarmaktayız. 

 

Altyapı gerektirmeden internet hizmeti için herhangi bir taahhüt koşulu bulunmamaktadır. Birçoğu kişinin de en büyük tercih sebebi budur. Artık taahhütlü internet ve telefon hizmeti normal bir hale gelmiş ve yüksek fiyatlar uygulanmaya başlamıştır. Biz tam aksine taahhütsüz ve 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcı odaklı çalışmaktayız. Altyapısız internet hizmetini deneyerek beğenmediğiniz takdirde hiçbir cezaya maruz kalmadan çıkmanız mümkündür.

Altyapısız ve Masrafsız İnternet Hizmeti

Altyapısız internet, ilk kurulum dahil her ay yapılacak ödeme bakımından oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Altyapı gerektirmeden internet hizmeti satın almaya karar verdiyseniz ve iletişim formunu doldurup, size ulaşmamız için ilk adımı attıysanız formun bize ulaşması ile birlikte en geç 12 saat içerisinde dönüş yapmaktayız.

 

Sizlere telefonda da gerekli tüm bilgileri vermekteyiz. Airfiber internet hizmetinin ilk kurulumunda yalnızca 2 adet cihaza ihtiacınız bulunur. Bunlar fiber alıcı ve fiber modemdir. Airfiber altyapısız internet hizmetinde çalışma prensibi şu şekilde işler;

 

Çeşitli bölgelerde baz istasyonu gibi, vericilerimiz bulunmaktadır. Bu noktalardan sahip olduğumuz fiber internet hizmeti lisansımız dahilinde internet dağıtımı yaparız. Hizmeti almak isteyen ev veya işyerleri fiber alıcı ve fiber modemi satın alır. Kullanıcının internetten en hızlı şekilde faydalanması adına, fiber alıcıyı binanın en üst ve çekim kuvveti en yüksek bölgesini belirleriz ve oraya monteleriz. Akabinde fiber alıcı ile binadaki fiber modem arasında internet bağlantısının kurulması amacıyla hattı kurarız. Tüm bu işlemler hızlıca yapılır. Ardından internetin aktifleşmesini bekleme süreci bulunmadan direkt olarak internetten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Taahhütsüz Altyapı Gerektirmeden İnternet Hizmeti

İnternet ve telefon hizmetlerinde taahhütlü yapıya alışılmıştır. Biz tüm bu bilinenlerin aksine taahhütsüz ve uygun fiyatlarla internet hizmeti sağlamaktayız. Hem de herhangi bir altyapıya ihtiyacınız bulunmaz ve her noktada bu internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Taahhütsüz olduğu için internet hizmetinden yararlanmak istemediğiniz ve aboneliği iptal etmek istediğinizde ceza adı altında herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Kimi kişiler belirli dönemlerde internete ihtiyaç duyarlar. Gerekli alıcı ve modem kurulumu yapılmasının ardından internet aboneliği istenildiği zamanda aktif, istenildiği zaman deaktif edilebilir. Altyapı gerektirmeden internet hizmeti fiyatlarımız paket seçiminize göre değişiklik göstermektedir. En düşük paketimiz 39,90 TL’den başlamaktadır. Her paketimizde maksimum performans ve hizmet deneyimine sahip olacaksınız. Yine her paketimizde taahhütsüz kullanım söz konusudur ve istediğinizde aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Taahhütsüz internet hizmetinden faydalanmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir veya iletişim formunu doldurabilir.