Airfiber İnternet Hizmeti

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle beraber özellikle yeni nesil internet kullanımına mecbur bir hale gelmiştir. Mecburiyetin bu denli fazla olmasına karşı halen bazı bölgelerde internet hattının olmamasından dolayı, internet erişim bulunmamaktadır. Gerek araştırma yaparken, gerek vakit geçirirken oldukça yardımcı olan internetin olmaması büyük bir eksiklik olmaktadır. Airfiber internet hizmeti ile bu sorunun önüne geçilmesi çok kolaydır.

 

Herhangi bir internet hattı geçmese dahi Airfiber ile internet hizmeti almak mümkündür. Durum bu olunca çoğu kişi aklından fiyatları pahalıdır cümlesini geçirmektedir fakat tam tersine gayet uygun fiyatlar ile airfiber internet hizmetinden yararlanmak mümkündür.

Airfiber İnternet Nedir?

Airfiber internet, fiber internet hizmetinin kablosuz ve kesintisiz olarak müşterilere sunulduğu bir hizmettir. Kablolu altyapı bazı ilçelerde, köylerde ve mahallelerde bulunmamaktadır. Bu konumlarda ikamet eden insanlar internet olmamasından dolayı zorluklar yaşamaktadır. 

 

Kablolu internet hattında meydana gelen olası bir problemin uzun süre internet kesintileri yaratmasına ve fiber internet hizmetinin pahalı olmasına karşın airfiber internet hizmeti oldukça uygun ve kesintisiz bir internet deneyimi sunmaktadır.

 

Airfiber internet hizmeti, interneti kablosuz yani hotspot olarak kullanmaya imkan tanımaktadır. Kablosuz ve fiber özelliklerinde olmasından dolayı hızlı ve kesintisiz bir internete sahip olmak mümkündür.

Airfiber İnternet Nasıl Dağıtılır?

Airfiber internetlerin dağıtımını yapabilmek için internet bağlantısı lisansına sahip olmak gerekmektedir. Bilişim firmaları internet bağlantısı lisansı satın alarak, çeşitli noktalar koyduğu airfiber internet dağıtım merkezleri ile kullanıcılara hizmet verirler. Satın alınan internet bağlantı lisansları tamamen yasal bir şekilde, baz istasyonu mantığı ile dağıtılmaktadır.

Airfiber ile Altyapısız İnternet Hizmeti

 

Airfiber internet hizmeti ile, eve veya işyerine doğrudan, hızlı ve kesintisiz bir şekilde internet imkanı sağlanır. Ultra hızlı ve kesintisiz bu hizmet ile kopmadan en yüksek kalitede film izlemek ve hızlı indirmeler yapmak mümkündür. Sabit hatta sahip internet hizmetlerinden farklı olarak çok uygun fiyatlar ve taahhütsüz seçenekleri ile de satılmaktadır. 

 

Airfiber, altyapısız internet hizmetinden taahhütsüz olarak 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanılmaktadır. Herhangi bir taahhüt olmaması sebebiyle, sabit telefon hattı ücreti ödemeye gerek kalmadan istenilen zamanda internete ulaşılabilir, beğenilmediği takdirde hemen çıkış yapılabilir.

Airfiber internete bağlanmak ise oldukça kolaydır. Kurulumun yapılacağı ilk zaman, birkaç malzeme satın alınması yeterli olacaktır. Satın alınması gereken malzemeler masraflı ve her zaman maliyet gerektiren malzemeler değildir. Fiberhat anten ve fiberhat modemi almak yeterli olacaktır.

 

Airfiber internetinin dağıtıcıdan çekileceği bir modem eve veya işyerine kurulmaktadır. Airfiber dağıtım noktasından, binanın en üst ve vericiye karşı en iyi işlev görebileceği bir noktaya alıcı konulmaktadır. Alıcıdan, bina içerisine hat çekilerek modeme bağlantı yapılmaktadır. Bağlantı yapılan modemden ise evdeki veya işyerindeki cihazlara dağıtılmaktadır.

 

Basit kurulum yapıldıktan sonra herhangi bir bekleme süresi bulunmamakla beraber farklı prosedürlere ihtiyaç duyulmaz. Bu sayede kurulum sonrasında hemen internet kullanımına başlanmak mümkündür. Tüm bu hizmette ihtiyaç olanların haricinde herhangi bir ek donanıma ihtiyaç bulunmaz. Ek bir yazılım ihtiyacı ve devamlı ödebilecek olan bakım ücreti olmaksızın internete erişilebilir.

 

Airfiber internet hizmetinde kota kısıtlaması da yoktur. Bu sayede internet ortamında dilediğinizce gezebilir, film izleyebilir, müzik dinleyebilir ve indirmeler yapabilirsiniz. Profesyonel kullanım, yüksek kalite, yüksek hız ve taahhütsüz seçenekleri olan airfiber internet hizmeti için, 39.90 TL’den başlayan fiyatlarla ArasNet altyapısız internet hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Tüm bilgilendirme süreci ve merak ettikleriniz sormak için iletişim numaramızdan hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 Hizmet bölgelerimiz Uşak,İzmir,Kütahya,Dikili Çandarlıdadır. 

Müşteri Hizmetleri Numaramız 0 850 259 64 35