İzmirde telekom altyapısı olmadan internet hizmeti

                İnternetin günümüzde taşıdığı hayati önem tartışmasız herkes tarafından kabul edilmektedir. Fiziki olarak taşınması günler hatta haftalar sürecek olan evrakların kurumlar arası internetten saniyeler içerisinde gönderilmesi veya temin edilmesi internet sayesinde olmaktadır. Bunun gibi eğlence, iletişim, eğitim, ticari faaliyetler ve bilgiye erişilebilirlik açısından günümüzde dünyanın heryerinde kabul görmüş olan sistem internettir. Arasnet olarak insanlığın bir çok işini saniyeler içinde halledebildiği bu platformdan tüm insanların yararlanmasını istiyoruz ve savunuyoruz. Bundan dolayı sizi telekom veya altyapı gibi sorunlara boğmadan internet ile buluşturmak öncelikli hedefimiz. Arasnet çalıştığımız bölgelerde nerede olursanız olun  sizi yüzyılın keşfedilmiş en büyük nimetlerinden biri olan interneti güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde kullanabilmeniz için kurulmuş bir firmadır.

İnternet kullanmak herkesin hakkı

                Arasnet diğer firmaların istediği sabit hat ve altyapılara ihtiyaç duymadan kesintisiz internet keyfini size sunmaktadır. Bizi diğer firmalardan öne çıkaran en önemli faktörlerden biri de budur. İzmir'de merkezde bulunmuyor olabilirsiniz. Ya da şehir merkezine uzak bir yerde telekom veya herhangi bir altyapı bulunmayan bir yerde yaşıyor olabilirsiniz. Bu sizin herkesin yararlandığı internetten mahrum kalmanız anlamına gelmemeli. Arasnet olarak öncelikli hedeflerimizden biri de nerede yaşıyor olursanız olun sizi internetle buluşturmaktır.

Neden Arasnet

                Arasnet olarak tüm projelerimizi ve faaliyetlerimizi büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. En önemli ilkemiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Tarifelerimizin fiyatlarından verdiğimiz internet hizmetine kadar tüm aşamalarda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda karar vermekteyiz. Sadece şehir merkezlerinde yaşayan insanları değil şehir merkezinden uzakta yaşayan insanların da internet hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanmaya hakkı olduğunu düşünüyoruz. Bunun üzerine yaptığımız kapsamlı çalışmalarla altayapı,sabit hat gibi diğer firmaların zorunlu tuttuğu etkenleri ortadan kaldırıp hızlı,kaliteli ve güvenilir bir internet hizmeti vermeyi başardık. İzmir'de öncü bir firma olan ve rakiplerine bir çok açıdan örnek olmayı başaran Arasnet azimli ve çalışkan ekibiyle gelişmiş son teknolojiyi kullanarak kusursuz bir internet hizmeti vermeyi planlamış ve başarmıştır. Bu süre içerisinde asla sahip olduğumuz bilgiler ve başarılardan dolayı yeter demedik. Devam eden süreçler içerisinde ekibimiz bilişim ve telekominikasyon eğitimleri almaya devam etti.

Müşteri Odaklı bir Firma

                Biliyoruz ki internet sektöründe insanların en dikkat ettiği hususlardan biri de tarife fiyatlarıdır. Arasnet ailesine katıldığınız takdirde herhangi bir telekom veya altyapıya ihtiyacınız olmadığı için ekstra sabit hat ücretinden kurtulmuş olacaksınız. Arasnet olarak dikkat ettiğimiz ve hassas olduğumuz en önemli noktalardan biri de tarifeler ve tarife ücretleri oldu. Diğer firmalarda yaşadığınız sorunları detaylı bir şekilde inceleyerek sunduğumuz hizmetleri ve imkanları bu sorunlardan arındırmaya odaklandık. Bu noktada seçmiş olduğunuz tarife fiyatları geçerli olacaktır ve Arasnet ailesine katılmaya karar verdiğinizde diğer firmalarda karşılaştığınız süpriz faturalardan kurtulmuş olacaksınız.

                Kablosuz olarak herhangi bir alyapıya veya sabit hatta ihtiyaç duymadan internetin keyfini dilediğinizce çıkarabilirsiniz. Arasnet kendisine ait olan yüksek ve gelişmiş hızlı genişbant ağı üzerinden hizmet veren ve kaliteli referanslara sahip olan bir firmadır. Müşterilerimizi ekstra maliyetlerden uzak tutarak pratik bir şekilde internet hizmetinden yararlanmasını sağlıyoruz. Herhangi bir altyapıya ihtiyaç olmadan kullanabileceğiniz internetin her aşamasında destek ekibimiz her türlü talebinizde size hızlı ve çözümcü bir şekilde yardımcı olacaktır. Bir internet firmasıyla anlaşmak sadece ilk aşamadaki tarifeyi belirlemek ve interneti kullanmaya başlamak değildir. Belki de internet firması ile müşteri arasındaki en önemli süreç bu aşamadan sonra başlamaktadır. İnternet hizmet sağlayıcısı firma sonraki süreçlerde de müşterilerinin yanında olmalı ve her türlü destek talebine karşılık vermelidir. Biz de güleyüzlü ve dinamik ekibimizle sadece ilk aşamada değil devam eden süreçlerde de müşterilimizin yanında oluyoruz.

 

Çiğli izkent mahallesi

çiğli yeni mahalle

çiğli balatçık mahallesi

katip çelebi üniversitesi izmir