İzmir'e Telefonsuz Ve Altyapısız İnternet Sağlıyoruz

 

Telekomünikasyon sektöründe internet servis sağlayıcı olarak özel ve tüzel kişilere internet hizmeti veriyoruz. Kurumsal kimlik ve marka olma yolunda hızla ilerlerken, yenilikçi yapımızla ve teknolojik değişmelere anında adapte oluyoruz. Sizlere standartların üzerinde internet hizmeti sunmak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz.

 

 İzmirlileri Hızlı İnternetle Tanıştırıyoruz

 

 İnternet artık çağımızın vazgeçilmez bir olgusu olmuştur. Fakat internet bağlatmanın belirli prosedürleri ve sürpriz faturaları istenmeyen durumlar olarak karşınıza çıkıyor. Halkımızı, sürpriz faturalardan, ek masraflardan ve yorucu prosedürlerden kurtarıyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetimizle birlikte alt yapınız olmadan internet sağlıyoruz. Özellikle izmir-altyapisiz-internet sağlayıcı olarak karsiyaka ve cigli başta olmak üzere bütün ilçelere internet hizmeti sunuyoruz.

 

 Telekom Altyapısı Olmadan İnternet Bağlatabilirsiniz

 

 Bilindiği üzere Türkiye’nin resmi internet servis sağlayıcı kurumu Telekom yani TTnet’tir. Birçok internet sağlayıcısı da Telekom altyapısını kullanarak internet hizmeti sunuyorlar. Bu kurumlardan internet hizmeti almak istiyorsanız sabit telefon aboneliğiniz veya altyapınızın hazır olması gerekiyor.

 

 Telekom veya farklı firmalardan internet bağlatmak için teminat, formlar, abonelik ve sözleşmeler gibi birçok işlemden geçmeniz gerekiyor. İnternet kullanmaya başladığınızda da limit aşma, ek masraflar da canınızı sıkabiliyor.

 

 Sabit Telefon Zorunluluğundan Kurtarıyoruz

 

 Arasnet olarak, sizi bütün uğraş ve zahmetlerden kurtarıp, telefon aboneliğiniz ve altyapınız olmadan internet almanızı sağlıyoruz. Teknolojiye yaptığımız yatırımlar ve gelişmeleri yakından takip etmemiz sonucunda uydudan internete erişim hizmetini geliştirdik. Uydudan internet erişimi birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

 

 Uydudan internet eşimi yani çanak antenler aracılığıyla internete bağlanıyorsunuz. Her evde özellikle Telekom’un yetersiz kaldığı bölgelerde çanak antenlerin yoğun kullanıldığı aşikârdır. Bunu fırsata çevirip, sabit telefon zorunluluğu olmadan hızlı, güvenli ve kaliteli internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

 Uydudan İnternet Erişiminin Avantajları

 

 1- Sabit telefona ihtiyacınız bulunmuyor. Böyle olunca da aylık telefon faturası ödemiyorsunuz.

 2- 100 Megabite kadar hızınız bulunuyor.

 3- Download ve upload işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebiliyorsunuz.

 4- Ödeyeceğiniz tarife ve limit belli olduğu için sürpriz faturalar, ek ücretlendirmeler bulunmuyor.

 5- Sözleşme ve prosedürlere boğulmadan, en kısa sürede internetiniz bağlanıyor.

 6- AKN olmadan, sınırsız internetiniz oluyor.

 

 İzmirlilere Altyapısız İnternet Hizmeti

 

 Cep telefonlarının bütün bireyleri sardığı günümüzde neredeyse her İzmirlinin elinde ve evinde cep telefonu bulunuyor. Cep telefonunun popüler olduğu zamanımızda sabit telefonlar evlerde kullanılmaz hale geldi. Telekom’un internet için sabit telefonu zorunlu kılması haliyle İzmirlileri de üzüyor. Bununla birlikte internetin yeterli hızda olmaması ve yüksek faturalar başka arayışlara girmelerine yol açıyor.

 

 Arasnet olarak başta Karşıyaka ve Çiğli ilçeleri olmak üzere İzmir geneline altyapısız internet hizmeti sunuyoruz. Sabit telefona ihtiyaç duymadan, belgelere ve teminatlara boğulmadan hızlı internetin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

 

 İşletmeler İçin De İnternet Hizmeti Sunuyoruz

 

 İnternet hayatımızın her anında olduğu için, müşteri kazanmak ve kaliteli hizmet adına işletmeler de mekanlarında internet hizmeti sunuyorlar. İnternet hizmetinin maliyetini ve prosedürünü düşürmek için İzmir’deki işletmelere de sabit telefonsuz ve altyapısız internet hizmeti veriyoruz.

 

 Başta restaurant, çay bahçeleri, kafeler olmak üzere ücretsiz internet hizmeti sunan işletmelerin bir riski bulunuyor. Ücretsiz internetten yararlanan kişilerin yasal olmayan eylemlerinden sorumlu tutulabiliyorlar. Kanun önünde suçlu konumuna düşmemek için “Restaurant İnternet Sistemleri” kurmanız yararınızadır.

 

 Restaurant İnternet Sistemleriyle İşletmenizi Güvenceye Alın

 

 5651 sayılı kanun ve TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) yönetmelikleri gereği her kurum, erişim kayıtlarını (log tutma) tutmakla yükümlüdür. Bu kayıtları en az 2 sene saklamakla yükümlüdür.

 

 Restaurant İnternet Sistemleri, işletmenizde bulunan müşterilerin internet hizmetinizi kullanırken gerçekleştirdiği tüm eylemleri log kayıtları şeklinde tutuyor. Bundaki amaç işletme sahibini, müşterilerin illegal eylemlerinde zanlı/suçlu durumuna düşmesini engellemektir.

 

 Restaurant İnternet Sistemleri, internetinizi kullanan her kişinin log kayıtlarını tuttuğu için, olası bilişim suçunda suçlanmaktan kurtuluyorsunuz. Firmamızla irtibata geçerek bu güvenlik sistemi ve kurulumu hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

 

 İnternet Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?

 

 Sözleşmelerle kendinizi bağlamak, bağlantı ve hız sorunu yaşamak istemiyorsanız, yeni çağın internet dünyasına adım atabilirsiniz. Hızlı, güvenli ve kaliteli internet hayalini kuruyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 Bizimle iletişime geçmek için www.arasnet.com.tr web adresimizden iletişim formu doldurup gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır. Bunun dışında 0850 259 64 35 numaralı çağrı merkezimizden müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.