Çiğli Altyapısız İnternet

Çiğli Altyapısız internet sistemi, internet sağlayıcılarının altyapıya ihtiyaç duymadan sağladığı bir sistemdir. Altyapısız internet kullanmanın ham maddesi internetinin o bölgede çekiyor olmasıdır. Altyapısının olmadığı bölgelerde internet alamıyorsunuz fakat binanızda internet hizmetine ihtiyaç duymaktanız. Bu durum size Çiğli altyapısız internet imkânını sunmaktadır. İnternet altyapısı bulunmadan sadece altyapısız internet hizmetini kullanabilirsiniz. Çiğli altyapısız internet kullanmak için yapmanız gereken oldukça basittir. Arasnet çağrı merkezi ile hemen irtibata geçip internet bağlantısını kullanabiliyorsa ve binanıza altyapı kurulmasında da bir sorununuz bulunmuyorsa telefon numaranızı Arasnet’ e bırakmanız ve bilgi almanızdır. O bölgede altyapısız da internet kullanabileceksiniz.

Çiğli altyapısız internet için yapmanız gereken bizlere altyapısız internet başvurusu yapmanız gerekmektedir. Adınızı ve telefon numaranızı bize bıraktığınız takdirde arasnet ekibimiz size dönüş sağlayacaktır. Çiğli altyapısız interneti nerde olursanız olun kullanabilirsiniz.

Çiğli Altyapısız İnternet Özellikleri

  • Çiğli Altyapısız internet özelliklerinin ilki modemi dairenizde kullandığınız sürece size internet imkânı sağlayacaktır. Kullandığımız cihazlar sayesinde 300 megabit güçlü veri transferi ile size stabil ve konforlu internet deneyimini sağlayacaktır. Modem çalıştığı sürece siz sadece internetinizin keyfini yaşarsınız.
  • Ayrıca çiğli altyapısız internetin çekim gücü her yerde mevcuttur. Tek şart burada binanınızın Arasnetin verici noktalarını net olarak görmesidir. Binanıza kurduğumuz sistem sayesinde hem zaman kaybetmezsiniz hem de bina ve sitenizde komşularınızda internet hizmetimizden faydalanabilir.
  • Çiğli altyapısız internet de Wİ- Fİ teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji sayesinde internet yayılımını sağlamaktadır. Bu Wİ- Fİ sayesinde sevdiklerinizde altyapısız internetinizi kullanabileceklerdir.
  • Sadece sizin belirleyeceğiniz hız önemlidir. Ekiplerimiz keşif ve kurulum aşamasından sonra hemen Arasnet internet hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çiğli Altyapısız İnternet Başvurusu

Çiğli altyapısız internet başvurusu için arasnet merkezlerimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ya da internet sitemiz üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu forma adınızı ve numaranızı yazmanız halinde size hemen dönüş yapılmaktadır. Arasnet servis ekiplerimizde evlerinize veya ofislerinize kurulumu sağlanacaktır. Çiğli altyapısız internet konusunda size bilmeniz gerekenler ve cihazınızı nasıl kullanacağınız hakkında bilgiler de verilecektir. Size tahsil edeceğimiz cihazlar tamamen garantili ürünlerdir. Müşteri temsilcinizde sizinle iletişime geçecektir. Aynı zamanda müşteri temsilcinizle de iletişime geçebilirsiniz.